Forum Kuralları

Aşağa gitmek

Forum Kuralları

Mesaj  Admin Bir Perş. Tem. 03, 2008 6:02 am

Adını yeni yeni duyurmaya çalışan forum sitemizde bazı temel kurallar geçerli olacaktır.Bu kuralları üye olan herkesin okuması gerektiği gibi uygulaması da şarttır.Öncelikle Forum başlığıyla ilgisi olmayan başlıklar yönetim tarafından silinecektir.Bu kuralla üyelerin forumdaki elde etmek istediği bilgiyi daha çabuk ve kolay bir şekilde ulaşması amaçlanmıştır.Bu forumda hemen hemen her türlü alanda forum başlığı olmasından dolayı üyeye bu tür mesajları atmaya yönlenmesi engellenecektir.Ayrıca üyeler arası kendi belirledikleri bir konu hakkında sohbet ortamı oluşmasına izin verilmektedir.Fakat bu sohbet anındaki herhangi bir hakaret içeren söylemler gözlemlendiğinde sohbeti gerçekleştiren veya sohbeti gerçekleştiren kişiler arasından o terimi kullanan şahsın üyeliği silinecektir.Üyeler belirlenen bölümler dışında kendi firma,site,kurum veya kuruluşlarının reklamlarını yapamazlar,Yaptıkları takdirde mesajları silinir.
Forumda Türkçe diline gereken önem hem üye hem de yönetim tarafından verilecektir.Üye tarafından anlaşılmayan yabancı terimler içeren,yabancı dille yazılmış mesajlar içeren ve Türkçe'yi daha başka yozlaştırmaya yol açan mesajlara forumda yer verilmeyecektir.Bu konuda üyelerden gerekli önlemlerin alması rica olunur.
Üyelerin gerekli forum başlıkları altında bilgisayar,iletişim ve yaşam alanından merak ettikleri soruları sorabilmelerine imkan sağlanmaktadır.Bu alanda yine ortamı germeye çalışan üyeler yönetim tarafından uyarılacaktır.
Forumda her konubaşlığı altındaki mesaj ve mesajlara verilen cevaplar kontrol edilmektedir.Herhangi bir olumsuz sonuçlar karşısında gereken önlemler alınacaktır.Forumda başıboş bir yayına izin verilmeyecektir.Forumda ticari satış,reklam vb. yapılması tamamen yasaktır.Forum bir ticari site değil,normal üyelere açık,paylaşım yeridir.
Üyelerin kendi kişisel bilgilerini (tc kimlik,banka hesap bilgileri vs.) paylaşmamaları kendi güvenlikleri adına önemlidir.Bu konuda herkesin yazdığı mesajların içeriklerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen kurallar forumda her zaman geçerli olacaktır.Belli bir kısma veya üyeye tolerans gösterilmeyecek,her üye eşit haklara sahip olacaktır.

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 20
Kayıt tarihi : 02/05/08

Kullanıcı profilini gör http://furkancesur.hareketforum.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz